Results Storytelling Mythology


Results
Class 3-4 Beginners
16th January 6:00 PM - 6:40 PM IST
Position Winners School 
1st Yuvraj Madan The Sanskaar Valley School, Bhopal
2nd Aashita Sinha Springdales Public School - Dhaula Kuan, Delhi
3rd Nachiketa Dwivedi St Columba'S School, Ashoka Road, New Delhi
 

Class 1-2 Beginners

16th January 5:00 PM - 5:40 PM IST

Position Winners School 
1st Dishhi Sharma Bhawans Bahrain Indian School, Budaiya
2nd Annapoorna.G Chinmaya Vidyalaya Vaduthala, Eranakulam
3rd Arjun Pahwa St.Columba'S, Central Delhi
Class 5-6 Aces
9th January 8:00 PM - 8:40 PM IST
Position Winners School 
1st Diya Arun Delhi Public School North, Bengaluru
2nd Shubham Sharma The Bishop'S School Camp, Pune
3rd Laksh Agarwal Lotus Valley International School, Noida
 
Class 3-4 Aces
9th January 7:00 PM - 7:40 PM IST
Position Winners School 
1st Anagha Sooruj Nair Deens Academy, Bengaluru
2nd Damanjit Singh Dhodi Indraprastha International School Dwarka, Delhi
3rd Sahruda Pdv Sns Academy, Coimbatore

Class1-2 Aces
9th January 6:00 PM - 6:40 PM IST
Position Winners School 
1st Bhavya Krishnan Chinmaya Vidyalaya Vaduthala, Kochi
2nd N.Darsha Chinmaya Vidyalaya Virugambakkam, Chennai
3rd Sathvika.A Notre Dame Academy School, Bengaluru
Class 5-6 Beginners
9th January 5:00 PM - 5:40 PM IST
Position Winners School 
1st Kiranmayea Yenugudati Rockwell International School, Hyderabad
2nd R.Aathmik Smaran Indus International School, Pune
3rd Greeshma Sanvi The Hyderabad Public School, Hyderabad
 
Class 3-4 Beginners
9th January 4:00 PM - 4:40 PM IST
Position Winners School 
1st Kiana Vanvari Indus International School, Pune
2nd Prishika Shah National Public School Indiranagar, Bengaluru
3rd Anahita Prabhat Delhi Public School, Pune
Class1-2 Beginners
9th January 3:00 PM - 3:40 PM IST
Position Winners School 
1st Amit Bijesh Bhavans Bahrain Indian School, Manama
2nd Aditi Sahoo Euro School, Pune
3rd Manjunatha V Delhi Public School North, Bengaluru

 

Class 1-2 Beginners

9th January 3:00 PM - 3:40 PM IST

Position Winners School 
1st Vedanth V Kalambur Padma Seshadri Bala Bhavan, Chennai
2nd Vedika Vikas Trivandrum International School, Trivandrum
3rd Anvitha Saravanan Tagore Public School, Attur